I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Pracujeme tak, aby ste nás odporučili ďalej.

 

 

 

Ing. Peter Styk
konateľ developerskej spoločnosti STYK Development RK
Mgr. Monika S.
klientka

"Riešenie bytovej otázky bola pre mňa traumatizujúca téma, nakoľko vôbec nie som doma v oblasti úverov a ich zmluvných podmienok. Preto som veľmi rada, že mi p. Švecová z MyFIN pomohla vybrať a vybaviť úver na môj nový byť. Všetko prebehlo hľadko, nič navyše ma to nestálo. Práve naopak, ušetrila som čas a tým aj peniaze."

Ing. Silvia Gerčáková
súdny znalec

"Ako súdny znalec prichádzam denne do kontaktu s klientmi, ktorí práve kupujú nehnuteľnosť. Z vlastných skúseností viem, že ak klient spolupracuje s poradcom, ktorý sa vyzná v hypotékach, celý proces ide hladšie a rýchlejšie. Ja osobne spolupracujem s dievčatami z MyFIN a naša spolupráca je výhodná pre všetky tri strany - klienta, poradcu aj pre mňa."

Dohodnite si s nami stretnutie:

  • Facebook Classic

"Nie je pravda, že všetky bankové produkty sú na konci dňa rovnaké. To by bolo príliš jednoduché. To je ten hlavný a jediný dôvod, prečo by klienti mali mať aj nestranný pohľad na finančné produkty. To čo sa v jednej banke nedá spraviť, v druhej sa dá. Ale najlepšie na tom je to, že v tej šiestej banke to ide spraviť ešte výhodnejšie pre klienta.

 

Lenže, kto to tomu klientovi povie? Pracovník druhej banky to asi nebude, nie?"

© 2014. Spoločnosť vznikla v roku 2010 zápisom do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I., vložka č. 65558/B a získaním licencie z NBS.