ÚvodO spoločnostiAktualityAutoMobil: Vygenerujte si kompletnú servisnú históriu Vášho vozidla a zdieľajte ju podľa potreby

AutoMobil: Vygenerujte si kompletnú servisnú históriu Vášho vozidla a zdieľajte ju podľa potreby

21. Marca 2023 | Rubriky: Aktuality

Aplikácia Automobil prichádza s novou funkciou, ktorú určite ocení mnoho majiteľov vozidiel. Najnovšie si môžete kedykoľvek vygenerovať aktuálnu servisnú knižku svojho automobilu v PDF formáte. Knižku potom môžete ľahko zdieľať so svojim mechanikom v autoservise, záujemcom o kúpu vozidla alebo kýmkoľvek, kto do nej práve potrebuje nahliadnuť.

Kompletná servisná história na pár kliknutí

Táto nová funkcia je obzvlášť užitočná pre tých, ktorí potrebujú niekomu doložiť, aké všetky servisné úkony sa na aute robili. Napríklad automechanikovi, autoservisu alebo potencionálnemu záujemcovi o kúpu vozidla. Servisná knižka je dôležitým dokladom o stave a údržbe vozidla a vy si ju teraz vďaka aplikácii AutoMobil môžete na pár kliknutí vygenerovať vo formáte PDF a komukoľvek poslať.

Pre koho je novinka určená?

Pre všetkých z vás, ktorí si do aplikácie AutoMobil poctivo ukladajú informácie o servisných prehliadkach a prípadných opravách ich vozidla. Teraz máte jedinečnú možnosť kompletnú evidenciu vrátane fotografií ľahko vygenerovať do formátu PDF, či už pre tlač a založenie do "Papierovej servisnej knižky", alebo pre potreby predaja vozidla a prehľadné doloženie kompletnej servisnej histórie. Ak aplikáciu AutoMobil nepoužívate alebo si v nej nevediete servisné úkony, tak to určite napravte. Ušetrí vám to veľa času.

servisni knizka pdf_sm_do blogu SK   

Ešte ste si elektronickú servisnú knižku v aplikácii nezriadili?

Pokiaľ teda ešte nemáte vyplnenú servisnú knihu v aplikácii Automobil, tak je najvyšší čas si ju vytvoriť a využiť všetky výhody tejto novej funkcie. 

Nezabudnite na trezor!

Pre maximálnu bezpečnosť odporúčame aktivovať aj trezor na doklady, vďaka ktorému získate ešte vyššiu úroveň zabezpečenia vašich osobných dokladov.

Aplikácia AutoMobil je tu s nami už cez dva roky a neustále prichádzame s novými vylepšeniami.

Čo všetko do aplikácie pribudlo?

Aplikácia AutoMobil je nepostrádateľný partner na cestách!

Sťahujte zdarma pre Android aj iOS.

   google-play-badge sk        app-store_sk

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn