Pracujeme tak, aby ste nás odporučili ďalej.

Mgr. Monika S.
klientka

"Riešenie bytovej otázky bola pre mňa traumatizujúca téma, nakoľko vôbec nie som doma v oblasti úverov a ich zmluvných podmienok. Preto som veľmi rada, že mi p. Švecová z MyFIN pomohla vybrať a vybaviť úver na môj nový byť. Všetko prebehlo hľadko, nič navyše ma to nestálo. Práve naopak, ušetrila som čas a tým aj peniaze."

Uni - Poist, s.r.o.
obchodný partner

"Naša kancelária sa zameriava len na produkty neživotného poistenia a spoločnosť MyFIN s.r.o. je pre našu kanceláriu výborným obchodným partnerom. V prípade záujmu našich klientov o hypotekárny úver, životné poistenie alebo stavebné sporenie je našim klientom team z MyFIN vždy k dispozícii a pripraví pre našich klientov vždy optimálne riešenie. Touto spoluprácou vieme naozaj klientovi poskytnúť komplexné finančné služby!"

"Chcem poďakovať pani Kováčovej z MyFIN za profesionálne služby, ktoré nám poskytla. My sa v našom športovom centre snažíme poskytovať kvalitné služby pre naše klientky a to očakávame aj od našich partnerov. Potrebovali sme komplexné poistenie našich priestorov so všetkým, čo k tomu patrí. Možností je na trhu veľa, ale keďže MyFIN pozná všetky produkty poistného trhu, vybrali sme spolu to, čo je pre nás najvýhodnejšie."

Jana Sport s.r.o.
firemný klient