Pracujeme tak, aby ste nás odporučili ďalej.

Mgr. Monika S.
klientka

"Riešenie bytovej otázky bola pre mňa traumatizujúca téma, nakoľko vôbec nie som doma v oblasti úverov a ich zmluvných podmienok. Preto som veľmi rada, že mi p. Švecová z MyFIN pomohla vybrať a vybaviť úver na môj nový byť. Všetko prebehlo hľadko, nič navyše ma to nestálo. Práve naopak, ušetrila som čas a tým aj peniaze."

Uni - Poist, s.r.o.
obchodný partner

"Naša kancelária sa zameriava len na produkty neživotného poistenia a spoločnosť MyFIN s.r.o. je pre našu kanceláriu výborným obchodným partnerom. V prípade záujmu našich klientov o hypotekárny úver, životné poistenie alebo stavebné sporenie je našim klientom team z MyFIN vždy k dispozícii a pripraví pre našich klientov vždy optimálne riešenie. Touto spoluprácou vieme naozaj klientovi poskytnúť komplexné finančné služby!"

"Chcem poďakovať pani Kováčovej z MyFIN za profesionálne služby, ktoré nám poskytla. My sa v našom športovom centre snažíme poskytovať kvalitné služby pre naše klientky a to očakávame aj od našich partnerov. Potrebovali sme komplexné poistenie našich priestorov so všetkým, čo k tomu patrí. Možností je na trhu veľa, ale keďže MyFIN pozná všetky produkty poistného trhu, vybrali sme spolu to, čo je pre nás najvýhodnejšie."

Jana Sport s.r.o.
firemný klient

Dohodnite si s nami stretnutie:

  • Facebook Classic

"Nie je pravda, že všetky bankové produkty sú na konci dňa rovnaké. To by bolo príliš jednoduché. To je ten hlavný a jediný dôvod, prečo by klienti mali mať aj nestranný pohľad na finančné produkty. To čo sa v jednej banke nedá spraviť, v druhej sa dá. Ale najlepšie na tom je to, že v tej šiestej banke to ide spraviť ešte výhodnejšie pre klienta.

 

Lenže, kto to tomu klientovi povie? Pracovník druhej banky to asi nebude, nie?"

© 2014. Spoločnosť vznikla v roku 2010 zápisom do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I., vložka č. 65558/B a získaním licencie z NBS.