K nášmu úspechu Vás potrebujeme. K Vášmu úspechu sme tu pre Vás.

 

Radi sa s Vami stretneme a prejdeme si detaily našej spolupráce.

Obchodníci

 

V rámci našej firmy máme možnosť začať spoluprácu aj s ďalšími obchodníkmi. Sme profesionáli a takých aj hľadáme. Vieme ponúknuť firemné zázemia vrátane kancelárie, back office ako aj provízie na úrovni, ktoré inde nenájdete.

 

Stretnime sa a nájdime spoločnú reč :)

Realitné kancelárie / Súdni znalci
 
Predaj / kúpa nehnuteľnosti nie je o jednom podpise na jednej zmluve. Do procesu vstupujú realitné kancelárie, banky, súdny znalci a iné subjekty. K úspešnému obchodu príde iba vtedy, ak si všetci svoju prácu spravia na jednotku.
 
Ak ste realitný maklér alebo súdny znalec a potrebujete svojim klientom odporučiť niekoho, kto vie odborne a rýchlo poradiť s financovaním nehnuteľnosti, oslovte MyFIN. Určite sa dohodneme.
Developeri
 

Vieme, že v posledných rokoch nie je jednoduché predať nehnuteľnosť. Každý seriózny záujemca o kúpu je viac ako vítaný pre každého developera, ktorý predáva svoje byty / domy.

 

Sme vhodným partnerom pre všetkých developerov, ktorí chcú svojim klientom pomôcť zrealizovať obchod bez zbytočných komplikácii. Odporučte nám vašich klientov a uvidíte ten rozdiel.

Dohodnite si s nami stretnutie:

  • Facebook Classic

"Nie je pravda, že všetky bankové produkty sú na konci dňa rovnaké. To by bolo príliš jednoduché. To je ten hlavný a jediný dôvod, prečo by klienti mali mať aj nestranný pohľad na finančné produkty. To čo sa v jednej banke nedá spraviť, v druhej sa dá. Ale najlepšie na tom je to, že v tej šiestej banke to ide spraviť ešte výhodnejšie pre klienta.

 

Lenže, kto to tomu klientovi povie? Pracovník druhej banky to asi nebude, nie?"

© 2014. Spoločnosť vznikla v roku 2010 zápisom do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I., vložka č. 65558/B a získaním licencie z NBS.